Pozycjonowanie wizytówek w mapach Google

Pozycjonowanie stron
Czerwiec 11, 2011

Nie wiesz od czego zacząć promocję swojej firmy? Potrzebujesz kogoś, kto wypromuje Twoją markę w sieci? Pozwólcie, że się przedstawimy. Jesteśmy firmą SEO, która zajmuje się tradycyjnym pozycjonowaniem stron, a także pozycjonowanie szczegółowym, jakim jest pozycjonowanie w Google Maps. Opracowaliśmy autorskie i niezwykle skuteczne metody pozycjonowania, które przy wykorzystaniu niewielkich środków, zapewni Waszej wizytówce wysoką pozycje w liście wyników wyszukiwania w Google Maps. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by stworzy dla Was produkt o wysokiej jakości i skuteczności. Zanim jednak zdecydujesz się na tą metodę optymalizacji dla usługi Google Maps, poznaj nasze metody.

Pozycjonowanie to szereg czynności, które mają na celu osiągnięcie przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Jest to trzon marketingu internetowego, który jest o wiele tańszy od tradycyjnej reklamy i otwiera przed nami szerokie spektrum możliwości. Chcecie wiedzieć dlaczego pozycjonowanie jest obecnie tak ważne? Nie ma sprawy. Konkurencja w sieci internetowej powiększa się z dnia na dzień. Na bieżąco, tak zwane Googleboty, przeszukują nowe lub aktualizowane strony, lub też wizytówki Google Maps i indeksują słowa kluczowe dla danej treści. Gdy wpisujemy w okienko wyszukiwania dane zapytanie, Booty Google porównują dane wyrażenie do indeksów stron i tworzą listę zaczynającą się od najtrafniejszego wyniku. Zadajcie sobie teraz pytanie: Jakie strony z tej listy wybieracie najczęściej? Zapewne tak jak ponad 90 % internautów, klikacie w czołowe wyniki wyszukiwania. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż instynktownie wybieramy to co pierwsze. W końcu w myśl starej zasady – kto pierwszy, ten lepszy.

Podobnie dzieję się w przypadku wizytówek w mapkach Google. Jednak dla nas prócz najwyższej pozycji, liczy się także jakość produktów. Najwyższa pozycja zagwarantuje Wasze wizytówce popularność, podczas gdy atrakcyjna zawartość zapewni wiernych Klientów. Pozycjonując wizytówkę Waszej firmy, na początku założymy Wam konto w usłudze Google Moja Firma, która jest odpowiedzialna za kreowanie wizytówek i profili firm. W dalszej kolejności skoncentrujemy się na merytorycznej i graficznej oprawie produktu, w tym:

  • skomponujemy tytuł, łącząc trzy elementy w jednym: nazwę firmy, lokalizacje i charakter działalności, które będą najlepiej korespondowały z potrzebami internautów.
  • opracujemy dane kontaktowe, które połączą Ciebie z Klientem. Szukający danych usług będzie miał stały dostęp do informacji kontaktowych i adresowych, co ułatwi mu znalezienie Twojej firmy w gąszczu konkurencji.
  • zaprojektujemy elegancki i rzucający się w oczy oglądających wygląd wizytówki, dokładając wszelkich starań do oryginalnej grafiki i unikatowego układu wizytówki. Nasi graficy zadbają o niezwykłą stylizację i ciekawy design, który skusi odbiorców.
  • stworzymy opis działalności firmy, zawierając w nim krótką historię przedsiębiorstwa i zakres świadczonych usług. Wyróżnimy Twoją wizytówkę spośród tysiąca innych, podkreślając dlaczego to właśnie Ciebie ma wybrać potencjalny Klient.
  • dobierzemy odpowiedni adres ULR, po którym rozpoznanie Twojej firmy będzie jeszcze łatwiejsze.

Kończąc projekt wizytówki, nie kończymy prac pozycjonerskich. Wprost przeciwnie, dopiero się rozkręcamy. Następnym krokiem jest monitorowanie postępów wizytówki. Dokonamy analizy statystyk i dopilnujemy, by zmieniane algorytmy wyszukiwania nie miały wpływu na jej pozycję. Zadbamy o niezbędne aktualizacje, by zachęcić Klientów do częstych odwiedzin Waszego profilu. Dodatkowo zajmiemy się śledzeniem komentarzy i opinii, które są wyczerpującym źródłem oczekiwań Waszych Klientów.

Usługa Google Moja Firma posiada wiele zalet. Po pierwsze zbliża Was do swoich Klientów, dzięki praktycznym opcjom wstawiania zdjęć lub specjalistycznych tekstów. Odbiorcy w bardzo dostępny sposób mają możliwość zapoznania się z Waszą firmą, poznając godziny otwarcie i niezbędne informacje kontaktowe. Po drugie integracja wizytówki z narzędziami statystycznymi, takimi jak Google Express, pomoże Wam zlokalizować swoich odbiorców i poznać grupę docelową Klientów. Bieżące odpowiedzi na zapytania i komentarze Klientów silnie podbudują prestiż Waszej firmy. Pozycjonowanie w Google Maps to po prostu czysty zysk.

Na pozycjonowaniu znamy się jak na własnej kieszeni. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i informatycznymi, co znacznie podwyższa rangę świadczonych przez nas usług. Zatrudniamy najlepszych w swym fachu specjalistów, którzy tworzą dla Was niepowtarzalne produkty. Tak jak ogromna liczba naszych zadowolonych Klientów, Ty też możesz nam zaufać. Pozycjonowanie lokalne w Google Maps to szansa której nie możesz przegapić. Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. Z nami wszystko jest możliwe.

Komentarze są wyłączone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok