Pozycjonowanie stron

Usługi informatyczne
Styczeń 20, 2011
Pozycjonowanie wizytówek w mapach Google
Październik 21, 2013

Content, wyszukiwarka, SEO, Google, frazy kluczowe – każde z tych słów mają indywidualne znaczenie, choć zebrane razem przywodzą nam na myśl jedno wyrażenie – pozycjonowanie. Chcecie wiedzieć cóż to takiego? W dobie Internetu poszukujemy usług lub produktów w sieci, przy pomocy najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarki jaką jest Google. Wyobraźmy sobie sytuację w której zepsuł nam się samochód w obcym mieście, dla przykładu w Toruniu. Nie mamy pojęcia z usług jakiego mechanika skorzystać. Bierzemy do ręki smartphone’a, odpalamy w przeglądarce Google i wpisujemy frazy złożone z skrótów myślowych, np.: „mechanik Toruń”, „mechanik samochodowy Toruń”, „naprawa samochodów Toruń”. W tym momencie przed Waszymi oczami rozwija się długa lista stron internetowych. Te, które zajmują wysokie pozycje, są właśnie pozycjonowane.

Pozycjonowanie to, najogólniej rzecz ujmując, szereg działań mających na celu umieszczenie strony internetowej na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach pod określonymi słowami kluczowymi. Dlaczego więc jest ono tak ważne? Ponad 90% internautów zwróci uwagę na 15 pierwszych wyników w wyszukiwarce Google.pl. Oznacza to, że kilkanaście milionów Polaków wierzy, że witryny z pierwszych 15 pozycji, to strony internetowe najbardziej renomowanych firm z danej branży. Wybiera więc nie poprzez selekcję, lecz poprzez sugestię. Wiecie już, dlaczego powinno Wam zależeć na uzyskaniu jak najwyższej pozycji. Teraz uzmysłowimy Wam, dlaczego nasza firma robi to najlepiej.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi SEO. Od wielu lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google, odnosząc w tym spore sukcesy. Pozycjonowanie jest to działanie etapowe, na które składają się poszczególne fazy:

  1. faza pierwsza – analiza i wybór słów kluczowych – badamy konkurencję, obecne trendy i wybieramy słowa kluczowe dla danej witryny, które w szybkim czasie wygenerują największy ruch na stronie.
  2. faza druga – audyt SEO – Na tym etapie skupiamy się na budowie i zawartości strony internetowej, aby określić czy jest ona przyjazna dla wyszukiwarek. Zaprojektujemy dla Ciebie stronę od podstaw, lub zmodyfikujemy istniejącą, by stała się funkcjonalna i bogata w interesujący content.
  3. – faza trzecia – popularyzacja serwisu w Internecie – przyszedł czas na tak zwane linkowanie, czyli umieszczanie linków do Waszej strony w wartościowych miejscach. Wykorzystujemy do tego jedynie bezpieczne źródła i budujemy własne zaplecze branżowe. Prowadzimy także kampanie w social media – na Facebooku, Twiterze, Instagramie i innych portalach społecznościowych.
  4. – faza czwarta – monitoring

Gdy strona zacznie żyć własnym życiem, naszym głównym zadaniem pozostanie monitorowanie strony i reagowanie na ewentualne spadki w rankingu. Przeprowadzamy w tym celu analizę zmian w algorytmach wyszukiwarki i dostosowujemy stronę do istotnych przemian. Na tym etapie posługujemy się praktycznym narzędziem statystycznym – Google Analytics, gdzie zaobserwujemy skuteczność pozycjonowania, ruch na stronie i dane frazy kluczowe, po jakich Klienci Was znaleźli.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy z dziedziny informatyki, marketingu i grafiki komputerowej. Pozycjonowane przez nas strony cieszą się olbrzymią popularnością w lokalnych, jak i krajowych wynikach wyszukiwania. Korzystamy z bezpiecznych, aczkolwiek skutecznych metod, przez co zyskujemy szacunek Klientów. Sprawdź nas i zobacz ile możemy zrobić dla Twojej strony.

Komentarze są wyłączone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok